Poprzednie

Kiełbasa wiejska (około 0,5 kg )

Kiełbasa wiejska
Kategoria:
Wieprzowina
28,35 PLN brutto
netto: 27,00 PLN, VAT: 5%
- +
Sposoby dostawy
  • Dostawa

    Dostawa - koszt wysyłki 10 zł

    Darmowa wysyłka powyżej 350 zł

  • Odbiór osobisty
OPIS PRODUKTU

Kiełbasa wiejska to smak autentyczności w każdym kęsie. Nasza kiełbasa wiejska przenosi Cię w czasy, gdy jedzenie było blisko związane z naturą, tradycją i smakiem domowej kuchni.

Wyjątkowy smak naszej kiełbasy wiejskiej jest owocem starannie dobranych składników i autentycznych receptur, które przekazywane są z pokolenia na pokolenie. Wykorzystujemy wysokiej jakości mięso wieprzowe, delikatnie przyprawione mieszanką tradycyjnych przypraw, które nadają jej niepowtarzalny charakter i aromat. Każdy kęs to podróż w przeszłość, gdzie smakowałeś prawdziwe, naturalne i niezwykle aromatyczne kawałki wędliny.

Kiełbasa wiejska to połączenie wyrazistego smaku, delikatnej konsystencji i intensywnego aromatu, które sprawiają, że jest ona niezwykle popularnym wyborem na polskim stole. Jej unikalny smak przypomina o tym, jak istotne jest zachowanie autentyczności, tradycji i smaku w naszych posiłkach.

Kładziemy duży nacisk na jakość składników i proces produkcji kiełbasy wiejskiej. Dążymy do tego, aby każda kiełbasa zachwycała swoim smakiem, jakością i zachowała esencję wędlin domowych, które znałeś i kochałeś jako dziecko.

Pozwól sobie na powrót do korzeni i sięgnij po naszą kiełbasę wiejską, która przeniesie Cię w magiczny świat wiejskiej chatki i smaku domowej kuchni. Odkryj smak autentycznego jedzenia, czerpiącego z natury i tradycji, i dołącz do grona miłośników prawdziwej, wiejskiej wędliny. Zapraszamy Cię do doświadczenia niezapomnianych chwil kulinarnej rozkoszy i odkrycia harmonii smaków, które ożywią Twoje zmysły i wzbogacą Twoje kulinarny świat.

 

 

Wędliny wysyłamy w całości (nie w plastrach). Dopuszczamy możliwość różnicy wagowej +- 5% w stosunku do złożonego zamówienia. Wędliny wysyłamy w kartonach zaopatrzone we wkłady chłodzące.